Beylik İşkembe, Beylikdüzü işkembe, Halkalı İşkembe, Atakent İşkembe, Kelle paça, Tuzlama, Kuzu Kelle

Hakkımızda

Beylik İşkembe, Beylikdüzü işkembe, Halkalı İşkembe, Atakent İşkembe, Kelle paça, Tuzlama, Kuzu Kelle

Beylik İşkembe 

Beylik işkembe beykikdüzü Barış Mahallesinde Yer alan 5M Migros AVM nin yanın Keleşoğlu Plaza (Birlik San. Sit. Girişinde) nın Altında 2006 altı yılında hizmete başlamış ve yaklaşık 14 yıldır çizgisini değiştirmeden Kaliteden ödün vermeden bu Güler yüzlü Himet ve hijyeni 1. Planda tutarak 2019 yılında Halkalı Şubesini açarak başarısını taçlandırmıştır.

Beylik İşkembe Beylikdüzünde başladığı hizmetini gelen yoğun talep üszerine Küçükçekmece sınırları içerisinde yer alan Sefaköy Halkalı'da Geleceğin Bağdat caddesindeki Avrupa Konutlarının altında adına şanına ve müşteri yelpazesine yakışır tarzda bir Mimariye sahip, Sondereulaşımı kolay lokasyon da hizmet vermenin ayrıcalığını müşterilerine yaşatmanın heyecanı ve huzur ile Türk Damak tadına uygun, Yöresel ürünlerin Hammaddelerini bölgelerinden getirterek lezzeti ve kaliteyi aynı anda misafirlerine sunmaktadır.

Beylik işkembe: Sadece Çorba menüsü ile kalmayıp Pidenin en kalitelisi için Tereyağını ve Peynirini Tarbzondan, Kavurmasını Rizeden getirerek aslına ve lezzetine uygun pideleri ilede hem Beylikdüzü hemde Halkalıda Paket servis ve alakart seçenekleri ile müşterisinin memnuniyetini azami derecede görerek hareket etmektedir.

 

Hakkımızda